Publikacja 29.12.19 r.

Serdecznie zapraszamy na Spotkanie Noworoczne, które odbędzie się w niedzielę 5 stycznia 2020 r. o godz. 16.00 w sali wiejskiej w Chobienicach.

 

Sołtys Łucja Olejniczak

i Rada sołecka.

04 stycznia 2020

Szanowni Państwo.
Na dzisiejszym Spotkaniu Noworocznym pragnę serdecznie powitać. Przedstawicieli Starostwa Powiatowego w Wolsztynie. Przedstawicieli Gminy Siedlec z Wójtem na czele. Panią Dyrektor naszej szkoły wraz z nauczycielami. Prezesa OSP w Chobienicach wraz z zarządem.

Witam zarząd i członków klubu Sokół Orkan Chobienice. Witam wszystkich sponsorów, przyjaciół. Witam Sołtysów wraz z radami sołeckimi, moją radę sołecką. Witam wszystkich zaproszonych gości. Nasze kochane dziedziaczki przede wszystkim, witam bardzo gorąco i serdecznie Was Drodzy Mieszkańcy naszej parafii.

Korzystając z noworocznego charakteru dzisiejszego spotkania składam Państwu w imieniu własnym oraz rady sołeckiej na ten Nowy 2020 Rok najserdeczniejsze życzenia. Życzę przede wszystkim zdrowia, sukcesów, spełnienia marzeń oraz realizacji życiowych planów. Niech to będzie Dobry Rok dla Państwa jak i dla naszej wsi. Wierzę, że Nowy Rok przyniesie wiele powodów do radości, a pomyślność we wszystkich dziedzinach życia niech towarzyszy nam każdego dnia. Niech to Spotkanie Noworoczne będzie skromnym podziękowaniem dla Wszystkich, którzy nawet w najmniejszym stopniu byli zaangażowani w upiększanie naszej wsi. Dziękuję Wszystkim za współpracę i chciałabym bardzo, aby ta współpraca rozwijała się między nami jeszcze bardziej.

 

Bardzo serdecznie dziękuję i Pozdrawiam.

Łucja Olejniczak.

Spotkanie Noworoczne 2020

Sokół Orkan Chobienice

Rada sołecka 2019-2024

Archiwum strony

Obwieszczenie

Radni powiatu

Radni gminy

OSP

Chobienice

Wywóz śmieci

Świetlica wiejska

Oświata

Fundusz sołecki

Chobienickie tradycje

Ludność

Historia i zabytki

 Podcasty

Kontakt

Położenie i środowisko

Wykonanie     JN

2018

zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na portalu pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

 Sołtysi

Rada sołecka 2015-2019

Foto

Aktualności