Aktualności

Foto

Rada sołecka 2015-2019

 Sołtysi

zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na portalu pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Wykonanie JN

2018

Położenie i środowisko

Kontakt

 Podcasty

Historia i zabytki

Ludność

Chobienickie tradycje

Fundusz sołecki

Oświata

Świetlica wiejska

Wywóz śmieci

OSP

Chobienice

Radni gminy

Radni powiatu

Obwieszczenie

Archiwum strony

Rada sołecka 2019-2024

Sokół Orkan Chobienice

Łucja Olejniczak - sołtys. W Chobienicach mieszkam od 40 lat. Jestem mężatką, matką dwóch córek, babcią czworga wnucząt. Od 2007 roku pełnię funkcję sołtysa. Wcześniej przez okres 10 lat byłam członkiem Rady Sołeckiej.

W latach 2014-2018 byłam radną Powiatu Wolsztyńskiego. Jestem społecznikiem, otwarta na problemy mieszkańców, z poczuciem humoru, lubiąca wyzwania. W wolnych chwilach wypoczywam, podróżuję, prowadzę kronikę wsi, w której dokumentuję wszystkie ważne wydarzenia. Kocham przyrodę, zwierzęta i polskie morze, a także moją małą Ojczyznę – Chobienice.

 

Łukasz Brandebura, najmłodszy członek rady sołeckiej. Ma w sobie dużo pozytywnej energii, pełen humoru, ale i też poczucia odpowiedzialności. Zawsze chętnie biorący udział w akcjach społecznych.

 

Edyta Psyk-Nowak, trzecia kobieta w radzie. Zawsze chętnie, służąca pomocą w organizacji różnych przedsięwzięć. W czasie wolnym dużo spaceruje "z kijkami"

Grzegorz Buda, doświadczony menager rady. Przedsiębiorca. Prywatnie uwielbia jeździć rowerem, lubi gotować, a podróże to jego główna pasja. 

Jan Groszek, aktywny sportowiec, doświadczony sędzia piłki nożnej, oddany od zawsze meloman muzyczny.

I oczywiście "złota rączka"

Tomasz Trochelepszy, tata trójki dzieci. Prywatny przedsiębiorca. Ceni sobie bardzo współpracę w radzie. Czas wolny uwielbia spędzać z rodziną. 

Jan Mania, rodowity mieszkaniec, wieloletni członek rady sołeckiej, udzielający się społecznie, dbający o tereny zielone w parku, aktywny strażak. Prywatnie oddany dziadek.

Marzena Kamińska, energiczna, operatywna jej pasją jest gotowanie. Czas wolny poświęca na spotkania z przyjaciółmi i czytaniu ksiązek.

Piotr Przybyła, doświadczony członek naszej rady. Budowlaniec. Jego domeną jest konkretność w podejmowaniu działań. Prywatnie uwielbia sport. Kocha wypoczynek nad Morzem Bałtyckim.

Radosław Szulc, nasz specjalista od prądu.Tata dwóch dziewczynek. Przedsiębiorca. Prywatnie, pasjonat żużla.

Stanisław Strażyński, Prezes OSP Chobienice w latach 1990-2015, był także w komitecie budowy drogi w Chobienicach, w komitecie telefonizacji, w komitecie budowy gazociągu, w komitecie budowy wodociągu. Był Przewodniczącym budowy nowej remizy strażackiej, a także rozbudowy remizy-termomodernizacji. Udziela się wielokrotnie we wszystkich pracach społecznych. Prywatnie ojciec 2 dzieci i kochany dziadek. Wielbiciel prasy codziennej, poranna "prasówka" przy filiżance kawy to dla niego priorytet.

Tomasz Barski, zaangażowany w prace społeczne, pragmatyczny, rzeczowy. Wielbiciel sportu, kocha góry i narciarstwo.