Tomasz Barski, zaangażowany w prace społeczne, pragmatyczny, rzeczowy. Wielbiciel sportu, kocha góry i narciarstwo. 

Stanisław Strażyński, Prezes OSP Chobienice w latach 1990-2015, był także w komitecie budowy drogi w Chobienicach, w komitecie telefonizacji, w komitecie budowy gazociągu, w komitecie budowy wodociągu. Był Przewodniczącym budowy nowej remizy strażackiej, a także rozbudowy remizy-termomodernizacji. Udziela się wielokrotnie we wszystkich pracach społecznych. Prywatnie ojciec 2 dzieci i kochany dziadek. Wielbiciel prasy codziennej, poranna "prasówka" przy filiżance kawy to dla niego priorytet.

Radosław Szulc, nasz specjalista od prądu.Tata dwóch dziewczynek. Przedsiębiorca. Prywatnie, pasjonat żużla.

Piotr Przybyła, doświadczony członek naszej rady. Budowlaniec. Jego domeną jest konkretność w podejmowaniu działań. Prywatnie uwielbia sport. Kocha wypoczynek nad Morzem Bałtyckim.

Marzena Kamińska, energiczna, operatywna jej pasją jest gotowanie. Czas wolny poświęca na spotkania z przyjaciółmi i czytaniu ksiązek.

Jan Mania, rodowity mieszkaniec, wieloletni członek rady sołeckiej, udzielający się społecznie, dbający o tereny zielone w parku, aktywny strażak. Prywatnie oddany dziadek.

Tomasz Trochelepszy, tata trójki dzieci. Prywatny przedsiębiorca. Ceni sobie bardzo współpracę w radzie. Czas wolny uwielbia spędzać z rodziną. 

Jan Groszek, aktywny sportowiec, doświadczony sędzia piłki nożnej, oddany od zawsze meloman muzyczny.

I oczywiście "złota rączka"

Grzegorz Buda, doświadczony menager rady. Przedsiębiorca. Prywatnie uwielbia jeździć rowerem, lubi gotować, a podróże to jego główna pasja. 

Edyta Psyk-Nowak, trzecia kobieta w radzie. Zawsze chętnie, służąca pomocą w organizacji różnych przedsięwzięć. W czasie wolnym dużo spaceruje "z kijkami"

 

Łukasz Brandebura, najmłodszy członek rady sołeckiej. Ma w sobie dużo pozytywnej energii, pełen humoru, ale i też poczucia odpowiedzialności. Zawsze chętnie biorący udział w akcjach społecznych.

 

Łucja Olejniczak - sołtys. W Chobienicach mieszkam od 40 lat. Jestem mężatką, matką dwóch córek, babcią czworga wnucząt. Od 2007 roku pełnię funkcję sołtysa. Wcześniej przez okres 10 lat byłam członkiem Rady Sołeckiej.

W latach 2014-2018 byłam radną Powiatu Wolsztyńskiego. Jestem społecznikiem, otwarta na problemy mieszkańców, z poczuciem humoru, lubiąca wyzwania. W wolnych chwilach wypoczywam, podróżuję, prowadzę kronikę wsi, w której dokumentuję wszystkie ważne wydarzenia. Kocham przyrodę, zwierzęta i polskie morze, a także moją małą Ojczyznę – Chobienice.

Sokół Orkan Chobienice

Rada sołecka 2019-2024

Archiwum strony

Obwieszczenie

Radni powiatu

Radni gminy

OSP

Chobienice

Wywóz śmieci

Świetlica wiejska

Oświata

Fundusz sołecki

Chobienickie tradycje

Ludność

Historia i zabytki

 Podcasty

Kontakt

Położenie i środowisko

Wykonanie     JN

2018

zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na portalu pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

 Sołtysi

Rada sołecka 2015-2019

Foto

Aktualności