Aktualności

Foto

Rada sołecka 2015-2019

 Sołtysi

zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na portalu pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Wykonanie JN

2018

Położenie i środowisko

Kontakt

 Podcasty

Historia i zabytki

Ludność

Chobienickie tradycje

Fundusz sołecki

Oświata

Świetlica wiejska

Wywóz śmieci

OSP

Chobienice

Radni gminy

Radni powiatu

Obwieszczenie

Archiwum strony

Rada sołecka 2019-2024

Sokół Orkan Chobienice

( Publikacja 26.04.2019 )

Dnia 26 kwietnia 2019 r. na kolejnym już zebraniu w sprawie reaktywacji klubu sportowego SOKÓŁ ORKAN CHOBIENICE został powołany zarząd klubu w składzie:

 

Prezes: Sławomir Prządka

Vice-Prezes: Szymon Juszczak - trener

Sekretarz: Aleksander Tomiński

Skarbnik: Daniel Basiński

Członek: Patryk Hałas

 

Trener przyjmuje zapisy do gry w zespole Sokół Orkan Chobienice.

Zgłoszenia Szymon Juszczak tel. 663464384

( Publikacja 28.06.2019 )

Drodzy Kibice, miło nam jest poinformować Was, że w dniu 27 czerwca br. przeprowadziliśmy pierwszy trening piłkarski klubu „Orkan Sokół Chobienice”. Zarówno ja, trener Szymon Juszczak, a także cały zarząd klubu kierujemy szczególne podziękowania dla Pani sołtys Łucji Olejniczak za pomoc, zaangażowanie i wiarę w to, że reaktywacja klubu jest możliwa.

Chcielibyśmy podziękować także Panu Jazdonowi, bez którego przeprowadzenie treningu byłoby niemożliwe. Lista podziękowań może być dłuższa, jednak wyrazy wdzięczności kierujemy także pod adresem Radka Szulca i Tomka Trochelepszego, koledzy jesteście wielcy ! – dzięki !

Szanowni Kibice chcielibyśmy Was zapewnić, że zrobimy wszystko, by reaktywacja naszego silnego teamu była w przyszłości wizytówką Chobienic.

 

Dziękujemy

Trener Szymon Juszczak

wraz z zarządem klubu „Orkan Sokół Chobienice” 

źródło: 90minut.pl

 

Terminarz rozgrywek Sokół Orkan Chobienice, klasa B 2019/2020, grupa wielkopolska VII

Sokół Orkan Chobienice, 15.09.2019

Górny rząd od lewej: Kuba Nowotnik, Filip Fidler, Przemek Prufer, Klaudiusz Kurosz, Szymon Świtała, Michał Małycha, Kacper Odrobny, Patryk Hałas, Paweł Zalisz.

 

Środkowy rząd od lewej: Dawid Kuhnke, Piotr Tomiak, Bartosz Lewandowski, Daniel Basiński, Adrian Durczak, Dawid Pawlik, Kamil Sarbok, Dawid Szukalski, Kuba Przybyła, Jakub Kofnyt.

 

Dolny rząd od lewej: Mateusz Gorgiel, Oskar Kruszyński, Piotr Zalisz, Szymon Juszczak - trener, Miłosz Szukalski, Leszek Lewandowski, Mariusz Rzetecki - kierownik drużyny, Dominik Przymuszała, Kacper Borek.

KOCHANI kibice !!! skoro mamy 1000 polubień strony na FB to wpłaćmy 10 zł za polubienie... tylko dyszka...Pokażmy, że możemy zrobić coś WIELKIEGO, nie tylko wielkie rzeczy muszą się dziać w dużych miastach. Jesteście z nami na każdym meczu, dziś to my Was PROSIMY o wsparcie, nie o wielkie pieniądze, mogą to być kwoty, za które nie kupicie paczki papierosów....chcemy się przekonać, że Jesteście z nami, DZIĘKUJEMY Wam i za to Was kochamy, dawajcie lajki, ale dorzuczcie do nich choć… dyszkę. Więc hasło 1000 POLUBIEŃ ZA DYSZKĘ niech stanie się realne. DZIĘKI !!!

Publikacja 16.01.2020

 

 

Publikacja 15.01.2020Jak dobrze wszyscy wiemy boisko w Chobienicach nie wyglądało zbyt dobrze, dzięki wspólnej pracy udało nam się osiągnąć efekt, jaki jest dotychczas i cały czas staramy się pracować aby ten obiekt stał się pięknym miejscem w Chobienicach!, dlatego też założyliśmy zrzutkę, w której zbieramy na nawodnienie boiska i pompę głębinową.

Z góry dziękujemy za wszystkie wpłaty!