KOCHANI kibice !!! skoro mamy 1000 polubień strony na FB to wpłaćmy 10 zł za polubienie... tylko dyszka...Pokażmy, że możemy zrobić coś WIELKIEGO, nie tylko wielkie rzeczy muszą się dziać w dużych miastach. Jesteście z nami na każdym meczu, dziś to my Was PROSIMY o wsparcie, nie o wielkie pieniądze, mogą to być kwoty, za które nie kupicie paczki papierosów....chcemy się przekonać, że Jesteście z nami, DZIĘKUJEMY Wam i za to Was kochamy, dawajcie lajki, ale dorzuczcie do nich choć… dyszkę. Więc hasło 1000 POLUBIEŃ ZA DYSZKĘ niech stanie się realne. DZIĘKI !!!

Publikacja 16.01.2020

 

 

Publikacja 15.01.2020Jak dobrze wszyscy wiemy boisko w Chobienicach nie wyglądało zbyt dobrze, dzięki wspólnej pracy udało nam się osiągnąć efekt, jaki jest dotychczas i cały czas staramy się pracować aby ten obiekt stał się pięknym miejscem w Chobienicach!, dlatego też założyliśmy zrzutkę, w której zbieramy na nawodnienie boiska i pompę głębinową.

Z góry dziękujemy za wszystkie wpłaty!

Górny rząd od lewej: Kuba Nowotnik, Filip Fidler, Przemek Prufer, Klaudiusz Kurosz, Szymon Świtała, Michał Małycha, Kacper Odrobny, Patryk Hałas, Paweł Zalisz.

 

Środkowy rząd od lewej: Dawid Kuhnke, Piotr Tomiak, Bartosz Lewandowski, Daniel Basiński, Adrian Durczak, Dawid Pawlik, Kamil Sarbok, Dawid Szukalski, Kuba Przybyła, Jakub Kofnyt.

 

Dolny rząd od lewej: Mateusz Gorgiel, Oskar Kruszyński, Piotr Zalisz, Szymon Juszczak - trener, Miłosz Szukalski, Leszek Lewandowski, Mariusz Rzetecki - kierownik drużyny, Dominik Przymuszała, Kacper Borek.

Sokół Orkan Chobienice, 15.09.2019

Terminarz rozgrywek Sokół Orkan Chobienice, klasa B 2019/2020, grupa wielkopolska VII

źródło: 90minut.pl

 

( Publikacja 28.06.2019 )

Drodzy Kibice, miło nam jest poinformować Was, że w dniu 27 czerwca br. przeprowadziliśmy pierwszy trening piłkarski klubu „Orkan Sokół Chobienice”. Zarówno ja, trener Szymon Juszczak, a także cały zarząd klubu kierujemy szczególne podziękowania dla Pani sołtys Łucji Olejniczak za pomoc, zaangażowanie i wiarę w to, że reaktywacja klubu jest możliwa.

Chcielibyśmy podziękować także Panu Jazdonowi, bez którego przeprowadzenie treningu byłoby niemożliwe. Lista podziękowań może być dłuższa, jednak wyrazy wdzięczności kierujemy także pod adresem Radka Szulca i Tomka Trochelepszego, koledzy jesteście wielcy ! – dzięki !

Szanowni Kibice chcielibyśmy Was zapewnić, że zrobimy wszystko, by reaktywacja naszego silnego teamu była w przyszłości wizytówką Chobienic.

 

Dziękujemy

Trener Szymon Juszczak

wraz z zarządem klubu „Orkan Sokół Chobienice” 

( Publikacja 26.04.2019 )

Dnia 26 kwietnia 2019 r. na kolejnym już zebraniu w sprawie reaktywacji klubu sportowego SOKÓŁ ORKAN CHOBIENICE został powołany zarząd klubu w składzie:

 

Prezes: Sławomir Prządka

Vice-Prezes: Szymon Juszczak - trener

Sekretarz: Aleksander Tomiński

Skarbnik: Daniel Basiński

Członek: Patryk Hałas

 

Trener przyjmuje zapisy do gry w zespole Sokół Orkan Chobienice.

Zgłoszenia Szymon Juszczak tel. 663464384

Sokół Orkan Chobienice

Rada sołecka 2019-2024

Archiwum strony

Obwieszczenie

Radni powiatu

Radni gminy

OSP

Chobienice

Wywóz śmieci

Świetlica wiejska

Oświata

Fundusz sołecki

Chobienickie tradycje

Ludność

Historia i zabytki

 Podcasty

Kontakt

Położenie i środowisko

Wykonanie     JN

2018

zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na portalu pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

 Sołtysi

Rada sołecka 2015-2019

Foto

Aktualności