Sokół Orkan

Chobienice

Dnia 26 kwietnia 2019 r. na kolejnym już zebraniu w sprawie reaktywacji klubu sportowego SOKÓŁ ORKAN CHOBIENICE został powołany zarząd klubu w składzie:

 

Prezes: Sławomir Prządka

Vice-Prezes: Szymon Juszczak - trener

Sekretarz: Aleksander Tomiński

Skarbnik: Daniel Basiński

Członek: Patryk Hałas

 

Trener przyjmuje zapisy do gry w zespole Sokół Orkan Chobienice.

Zgłoszenia Szymon Juszczak tel. 663464384

( Publikacja 26.04.2019 )

Drodzy Kibice, miło nam jest poinformować Was, że w dniu 27 czerwca br. przeprowadziliśmy pierwszy trening piłkarski klubu „Orkan Sokół Chobienice”. Zarówno ja, trener Szymon Juszczak, a także cały zarząd klubu kierujemy szczególne podziękowania dla Pani sołtys Łucji Olejniczak za pomoc, zaangażowanie i wiarę w to, że reaktywacja klubu jest możliwa.

Chcielibyśmy podziękować także Panu Jazdonowi, bez którego przeprowadzenie treningu byłoby niemożliwe. Lista podziękowań może być dłuższa, jednak wyrazy wdzięczności kierujemy także pod adresem Radka Szulca i Tomka Trochelepszego, koledzy jesteście wielcy ! – dzięki !

Szanowni Kibice chcielibyśmy Was zapewnić, że zrobimy wszystko, by reaktywacja naszego silnego teamu była w przyszłości wizytówką Chobienic.

 

Dziękujemy

Trener Szymon Juszczak

wraz z zarządem klubu „Orkan Sokół Chobienice” 

( Publikacja 28.06.2019 )

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

 

TS 05 Nowy Tomyśl

-

Błyskawica Jaromierz

 

Tęcza Tuchorza

-

Borusja Boruja Kościelna

 

Sokół Rakoniewice

-

Huragan Łomnica

 

Sokół-Orkan Chobienice

-

Jastrząb Rudniki

 

Sam Jastrzębsko Stare

-

Orzeł Rostarzewo

 

Płomień II Przyprostynia

-

Piast Jabłonna

 

 

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

 

Błyskawica Jaromierz

-

Piast Jabłonna

 

Orzeł Rostarzewo

-

Płomień II Przyprostynia

 

Jastrząb Rudniki

-

Sam Jastrzębsko Stare

 

Huragan Łomnica

-

Sokół-Orkan Chobienice

 

Borusja Boruja Kościelna

-

Sokół Rakoniewice

 

TS 05 Nowy Tomyśl

-

Tęcza Tuchorza

 

 

Kolejka 3 - 7-8 września

 

Tęcza Tuchorza

-

Błyskawica Jaromierz

 

Sokół Rakoniewice

-

TS 05 Nowy Tomyśl

 

Sokół-Orkan Chobienice

-

Borusja Boruja Kościelna

 

Sam Jastrzębsko Stare

-

Huragan Łomnica

 

Płomień II Przyprostynia

-

Jastrząb Rudniki

 

Piast Jabłonna

-

Orzeł Rostarzewo

 

 

Kolejka 4 - 14-15 września

 

Błyskawica Jaromierz

-

Orzeł Rostarzewo

 

Jastrząb Rudniki

-

Piast Jabłonna

 

Huragan Łomnica

-

Płomień II Przyprostynia

 

Borusja Boruja Kościelna

-

Sam Jastrzębsko Stare

 

TS 05 Nowy Tomyśl

-

Sokół-Orkan Chobienice

 

Tęcza Tuchorza

-

Sokół Rakoniewice

 

 

 

Kolejka 5 - 21-22 września

         

 

Sokół Rakoniewice

-

Błyskawica Jaromierz

 

Sokół-Orkan Chobienice

-

Tęcza Tuchorza

 

Sam Jastrzębsko Stare

-

TS 05 Nowy Tomyśl

 

Płomień II Przyprostynia

-

Borusja Boruja Kościelna

 

Piast Jabłonna

-

Huragan Łomnica

 

Orzeł Rostarzewo

-

Jastrząb Rudniki

 

 

Kolejka 6 - 28-29 września

 

Błyskawica Jaromierz

-

Jastrząb Rudniki

 

Huragan Łomnica

-

Orzeł Rostarzewo

 

Borusja Boruja Kościelna

-

Piast Jabłonna

 

TS 05 Nowy Tomyśl

-

Płomień II Przyprostynia

 

Tęcza Tuchorza

-

Sam Jastrzębsko Stare

 

Sokół Rakoniewice

-

Sokół-Orkan Chobienice

 

 

Kolejka 7 - 5-6 października

 

Sokół-Orkan Chobienice

-

Błyskawica Jaromierz

 

Sam Jastrzębsko Stare

-

Sokół Rakoniewice

 

Płomień II Przyprostynia

-

Tęcza Tuchorza

 

Piast Jabłonna

-

TS 05 Nowy Tomyśl

 

Orzeł Rostarzewo

-

Borusja Boruja Kościelna

 

Jastrząb Rudniki

-

Huragan Łomnica

 

 

Kolejka 8 - 12-13 października

 

Błyskawica Jaromierz

-

Huragan Łomnica

 

Borusja Boruja Kościelna

-

Jastrząb Rudniki

 

TS 05 Nowy Tomyśl

-

Orzeł Rostarzewo

 

Tęcza Tuchorza

-

Piast Jabłonna

 

Sokół Rakoniewice

-

Płomień II Przyprostynia

 

Sokół-Orkan Chobienice

-

Sam Jastrzębsko Stare

 

 

Kolejka 9 - 19-20 października

 

Sam Jastrzębsko Stare

-

Błyskawica Jaromierz

 

Płomień II Przyprostynia

-

Sokół-Orkan Chobienice

 

Piast Jabłonna

-

Sokół Rakoniewice

 

Orzeł Rostarzewo

-

Tęcza Tuchorza

 

Jastrząb Rudniki

-

TS 05 Nowy Tomyśl

 

Huragan Łomnica

-

Borusja Boruja Kościelna

 

 

Kolejka 10 - 26-27 października

 

Błyskawica Jaromierz

-

Borusja Boruja Kościelna

 

TS 05 Nowy Tomyśl

-

Huragan Łomnica

 

Tęcza Tuchorza

-

Jastrząb Rudniki

 

Sokół Rakoniewice

-

Orzeł Rostarzewo

 

Sokół-Orkan Chobienice

-

Piast Jabłonna

 

Sam Jastrzębsko Stare

-

Płomień II Przyprostynia

 

 

Kolejka 11 - 2-3 listopada

 

Płomień II Przyprostynia

-

Błyskawica Jaromierz

 

Piast Jabłonna

-

Sam Jastrzębsko Stare

 

Orzeł Rostarzewo

-

Sokół-Orkan Chobienice

 

Jastrząb Rudniki

-

Sokół Rakoniewice

 

Huragan Łomnica

-

Tęcza Tuchorza

 

Borusja Boruja Kościelna

 

 

-

TS 05 Nowy Tomyś

 

 

 

 

 

 

 

źródło: 90minut.pl

 

Terminarz rozgrywek Sokół Orkan Chobienice, klasa B 2019/2020, grupa wielkopolska VII

 

 

Aktualności

Foto

Rada sołecka 2015-2019

 Sołtysi

zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na portalu pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Wykonanie JN

2018

Położenie i środowisko

Kontakt

 Podcasty

Historia i zabytki

Ludność

Chobienickie tradycje

Fundusz sołecki

Oświata

Świetlica wiejska

Wywóz śmieci

OSP

Chobienice

Radni gminy

Radni powiatu

Obwieszczenie

Archiwum strony

Rada sołecka 2019-2024

Sokół Orkan Chobienice