( Publikacja 24.08.2019 )

Link do głosowania i sprawdzenia wyników: TUTAJ
 

Można również wysłać sms na nr. 72355 o treści: POS.931
koszt: 2,46 zł z vatMożna głosować także na MISTRZOWIE AGRO - SOŁECTWO ROKU.

Link do głosowania i sprawdzenia wyników: TUTAJ

Można również wysłać sms na nr. 72355 o treści: PSR.3091
koszt: 2,46 zł z vat


 

Oto krótka charakterystyka Pani sołtys Łucji Olejniczak z artykułu "o nas" z witryny internetowej: chobienicesolectwo.pl

W Chobienicach mieszkam od 40 lat. Jestem mężatką, matką dwóch córek, babcią czworga wnucząt. Od 2007 roku pełnię funkcję sołtysa. Wcześniej przez okres 10 lat byłam członkiem Rady Sołeckiej.
W latach 2014-2018 byłam radną Powiatu Wolsztyńskiego. Jestem społecznikiem, otwarta na problemy mieszkańców, z poczuciem humoru, lubiąca wyzwania. W wolnych chwilach wypoczywam, podróżuję, prowadzę kronikę wsi, w której dokumentuję wszystkie ważne wydarzenia. Kocham przyrodę, zwierzęta i polskie morze, a także moją małą Ojczyznę – Chobienice.


W plebiscycie MISTRZOWIE AGRO zostaną przyznane tytuły Rolnik Roku, Gospodyni Roku, Koło Gospodyń Wiejskich Roku oraz Gospodarstwo Agroturystyczne Roku. Mieszkańcy Wielkopolski wybiorą także Sołtysa Roku i Sołectwo Roku. Zwycięzcy odbiorą dyplomy i nagrody podczas uroczystej gali i awansują do ogólnopolskiego finału plebiscytu.

Sześć kategorii plebiscytu i trzy etapy głosowania

Najpierw przyjmowane będą nominacje do nagród, które będą zgłaszać partnerzy i patroni akcji, nasi dziennikarze, a także mieszkańcy wielkopolskich wsi.
Listę nominowanych do nagród kandydatów opublikujemy w piątek, 23 sierpnia. Tego dnia rozpocznie się głosowanie pierwszym etapie plebiscytu, w którym tytuły Rolnik Roku, Sołtys Roku, Gospodyni Roku, Koło Gospodyń Wiejskich Roku oraz Gospodarstwo Agroturystyczne Roku i Sołectwo Roku zostaną przyznane osobno w każdym powiecie naszego województwa. Głosowanie w pierwszym etapie plebiscytu potrwa do wtorku, 17 września.

Zwycięzcy z powiatów, zachowując zdobyte głosy, awansują do drugiego, wojewódzkiego etapu plebiscytu. W piątek, 20 września wszystkich laureatów z powiatów zaprezentujemy w magazynowym wydaniu "Głosu Wielkopolskiego” i rozpocznie się głosowanie na wojewódzkim szczeblu akcji. Będzie ono trwało do czwartku, 26 września. Laureaci z powiatów będą w nim walczyć o wojewódzkie tytuły i nagrody.
Specjalną nagrodą dla zwycięzców w województwie w każdej kategorii plebiscytu będzie dwuosobowe zaproszenie na Centralne Targi Rolnicze w Nadarzynie koło Warszawy, gdzie odbędzie się uroczystą gala rozdania ogólnopolskich nagród w plebiscycie MISTRZOWIE AGRO.
Zwycięzcy w województwie finale plebiscytu awansują do ogólnopolskiego finału plebiscytu, który rozpocznie się w piątek, 18 października i potrwa do czwartku, 7 listopada. Podobnie, jak przy awansie do wojewódzkiego etapu akcji, finaliści zachowają głosy zdobyte od początku akcji.
Ogólnopolski finał wyłoni laureatów tytułów Rolnik Roku Polski 2019, Sołtys Roku Polski 2019, Gospodyni Roku Polski 2019, a także zwycięzców w kategoriach dla kół gospodyń wiejskich, sołectw i gospodarstw agroturystycznych. Zwycięzcy zdobędą nie tylko zaszczytne wyróżnienia, lecz także dodatkowe nagrody finansowe. Otrzymają je także zdobywcy drugich i trzecich miejsc w ogólnopolskich rankingach.

Wojewódzka gala plebiscytu

W październiku odbędzie się uroczysta, wojewódzka gala plebiscytu MISTRZOWIE AGRO. Zostaną na nią zaproszeni laureaci w każdej kategorii z każdego powiatu. Zwycięzcy odbiorą dyplomy i nagrody z rąk Krzysztofa Grabowskiego, wicemarszałka województwa wielkopolskiego oraz Adama Pawłowskiego, redaktora naczelnego „Głosu Wielkopolskiego”.
Obszerną relację z gali zamieścimy w naszym serwisie internetowym opublikujemy galerie zdjęć i rozmowy wideo ze zwycięzcami.


 

 

Więcej w artykule źródłowym: GŁOS WIELKOPLSKI

17 września 2019

W plebiscycie MISTRZOWIE AGRO w I turze głosowania zakończonego 17 września br. sołtys otrzymała 127 głosów plasując się na IV pozycji w powiecie wolsztyńskim. Na sołectwo Chobienic oddało głos 41 osób, tym samym plasując sołectwo na III miejscu w powiecie wolsztyńskim.

I miejsce w rankingu sołectw wygrało sołectwo Belęcin 823 głosy. W rankingu sołtys I miejsce zdobył sołtys Karpicka z 532 oddanymi głosami. Gratulujemy.

Dziękujemy wszystkim za oddane głosy.

 

ZAGŁOSUJ NA SOŁTYSA I RADĘ SOŁECKĄ ROKU. ( Publikacja 02.09.2019 )

Przypominamy, że trwa plebiscyt MISTRZOWIE AGRO - SOŁTYS ROKU,
MISTRZOWIE AGRO - SOŁECTWO ROKU, jeśli uważacie, że zasłużyliśmy na wysoką klasyfikację to zachęcamy do oddania na nas głosu.

 

SOŁTYS ROKU wysyłamy sms na nr. 72355 o treści: POS.931
koszt 2,46 zł z vat

 

RADA SOŁECKA ROKU wysyłamy sms na nr. 72355 o treści: PSR.3091
koszt 2,46 zł z vat

 

Wysyłajcie sms-y za udostępnienie posta i polubienia dziękujemy, jednak liczba wysłanych sms-ów da nam wyższą pozycję w klasyfikacji i tym samym promocję Chobienic w Wielkopolsce. Sołtys, tak bardzo zaangażowana w życie naszej małej ojczyzny, jak i Rada Sołecka, która skupia w sobie członków, potrafiących w różnoraki sposób wykorzystać swój talent, doświadczenie i umiejętności do realizowania wspólnych misji i celów to dwa niezrozłączne ciała, które dzięki wspaniałej współpracy dadzą nam ogromny sukces.
Nic bardziej nie dopinguje do pracy, jak silne wsparcie mieszkańców sołectwa.
Serdeczne dzięki.

 

Sołtys Roku

Sokół Orkan Chobienice

Rada sołecka 2019-2024

Archiwum strony

Obwieszczenie

Radni powiatu

Radni gminy

OSP

Chobienice

Wywóz śmieci

Świetlica wiejska

Oświata

Fundusz sołecki

Chobienickie tradycje

Ludność

Historia i zabytki

 Podcasty

Kontakt

Położenie i środowisko

Wykonanie     JN

2018

zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na portalu pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

 Sołtysi

Rada sołecka 2015-2019

Foto

Aktualności