Wszelkich informacji udziela Komitet Społeczny Charytatywnego Biegu "Pomoc ma Moc" Biegniemy dla Jagody i Małgosi, który odbędzie się 23 czerwca br. przy OSP Chobienice.

 

 

 

 

Fejsbukowy profil wydarzenia tutaj

Regulamin biegu tutaj

Zapisy online Datasport tutaj

Plakat wydarzenia tutaj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pomoc ma Moc to hasło III edycji charytatywnego biegu w Chobienicach, który odbędzie się w niedzielę 23 czerwca br. Biegniemy po Pomoc dla dwóch dzielnych wojowniczek Jagody i Małgosi. Cała impreza odbędzie się w doskonale Wam już znanym miejscu przy OSP Chobienice.

W artykule tym począwszy od dziś, aż do dnia biegu na bieżąco, chronologicznie będziemy publikować wszystkie ważne informacje związane z tym wydarzeniem.

Liczymy na pomoc wszystkich Was, bez wyjątku, każdy nawet najdrobniejszy wkład będzie olbrzymią Pomocą dla Jagody i Małgosi. Pamiętajmy Pomoc ma Moc !
Zapraszam w imieniu swoim, jak również organizatorów. 
( Publikacja 07.05.2019 )

Sołtys Chobienic
Łucja Olejniczak.

 

 

Choroba Jagódki rozpoczęła się w lutym od spuchniętego paluszka przy ręce. Kilka dni po tym spuchł inny paluszek, budziła się w nocy z bólu. Po obejrzeniu Jagódki przez reumatologa Pani doktor skierowała ją na szereg badań, które wykazały nieprawidłowości w krwi Jagódki. Po szerszej diagnostyce 21 marca pojawiła się diagnoza: ostra białaczka szpikowa typu M5. Od tego czasu Jagoda jest w szpitalu na Oddziale Onkologicznym po dwóch chemiach, bez wizji wyjścia do domu.

 

Małgosia walczy z szeregiem schorzeń: bardzo rzadkim zespołem Peny-Shekeir (typu1), Zespół Westa (epilepsja), kamica nerkowa, deformacje kręgosłupa i klatki piersiowej oraz kończyn górnych i dolnych charakterystyczne dla Jej zespołu. Odżywiania przez PEG-a. do jelitowo. Małgosia jest wentylowana mechanicznie a Jej oddech wspomagany jest przez respirator.

23 czerwca 2019

Bieg Charytatywny "Pomoc ma Moc" dla Jagody i Małgosi, 23 czerwca przy OSP Chobienice.

 

Pomoc ma Moc

Sokół Orkan Chobienice

Rada sołecka 2019-2024

Archiwum strony

Obwieszczenie

Radni powiatu

Radni gminy

OSP

Chobienice

Wywóz śmieci

Świetlica wiejska

Oświata

Fundusz sołecki

Chobienickie tradycje

Ludność

Historia i zabytki

 Podcasty

Kontakt

Położenie i środowisko

Wykonanie     JN

2018

zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na portalu pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

 Sołtysi

Rada sołecka 2015-2019

Foto

Aktualności