28 czerwca 2019

Drodzy Kibice, miło nam jest poinformować Was, że w dniu wczorajszym przeprowadziliśmy pierwszy trening piłkarski klubu „Orkan Sokół Chobienice”. Zarówno ja, trener Szymon Juszczak, a także cały zarząd klubu kierujemy szczególne podziękowania dla Pani sołtys Łucji Olejniczak za pomoc, zaangażowanie i wiarę w to, że reaktywacja klubu jest możliwa.

Chcielibyśmy podziękować także Panu Jazdonowi, bez którego przeprowadzenie treningu byłoby niemożliwe. Lista podziękowań może być dłuższa, jednak wyrazy wdzięczności kierujemy także pod adresem Radka Szulca i Tomka Trochelepszego, koledzy jesteście wielcy ! – dzięki !

Szanowni Kibice chcielibyśmy Was zapewnić, że zrobimy wszystko, by reaktywacja naszego silnego teamu była w przyszłości wizytówką Chobienic.

Trener Szymon Juszczak

wraz z zarządem klubu „Orkan Sokół Chobienice”

by zobaczyć zakładkę klubu wejdź: ROZWIŃ LISTĘ>SOKÓŁ ORKAN CHOBIENICE

Orkan Sokół Chobienice rozpoczyna treningi