#ZOSTAŃ W DOMU#WALKA Z KORONAWIRUSEM#WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE#BRAWO DLA WAS

Publikacja 26.03.20

Kochani w dalszym ciągu zachęcamy do INICJATYWY SZYCIA MASECZEK W RAMACH WOLONTARIATU.

Mamy już uszyte ponad 120 maseczek. W inicjatywę zaangażowało się ponad 10 Pań. Kilka rodzin z Chobienic przeznaczyło na ten cel środki finansowe. Mieszkańcy Grójca Wielkiego również przyłączyli się do akcji przeznaczając 750 zł. Serdecznie dziękujemy i zachęcamy do dalszej pomocy, także finansowej na zakup materiałów.

Publikacja 21.03.20

Drodzy mieszkańcy i nie tylko. Przeżywamy wspólnie razem bardzo trudne chwile. Chyba nikt z nas wcześniej nie pamięta takiej sytuacji, abyśmy się bali o nasze jutro. Cały świat jednoczy się i walczy z straszną pandemią. Jesteśmy bardzo dumni z naszych policjantów, strażaków, lekarzy, ratowników, pielęgniarek. Dziś już jednak zaczyna brakować podstawowych środków ochrony osobistej, więc wychodzimy z INICJATYWĄ SZYCIA MASECZEK W RAMACH WOLONTARIATU

Materiał i gumki dostarczymy. Osoby, które chcą zaoferować pomoc mogą kontaktować się pod nr tel.

Róża Olejniczak 500-174-577

Łucja Olejniczak 691-922-000

Można również zaoferować pomoc finansową.

W imieniu nas wszystkich za wszelką pomoc DZIĘKUJEMY

27 kwietnia 2020

Drodzy mieszkańcy w dalszym ciągu zachęcamy do INICJATYWY SZYCIA MASECZEK W RAMACH WOLONTARIATU.
Mamy już uszyte ponad 2000 maseczek, jesteśmy w trakcie szycia kolejnych 3000 sztuk.

W inicjatywę zaangażowały się osoby z Chobienic, Babimostu, Belęcina. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji, Paniom, które szyją, które prasują, osobom dostarczającym towar. Dziękujemy również wszystkim za wsparcie finansowe także Paniom ze szkoły w Siedlcu, mieszkańcom Grójca Wielkiego. Należy podkreślić, że inicjatywa zyskała olbrzymie poparcie w naszej społeczności dodajmy, że również bardzo chętnie pomagają Panowie. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i Prosimy o dalszą pomoc. INICJATYWA TRWA NADAL.

Korzystając z okazji pragniemy podziękować w tej trudnej sytuacji wszystkim medykom, pielęgniarkom, służbom mundurowym za dobro, które tworzycie dla nas. Dziękujemy również Paniom pracującym w miejscowych sklepach za życzliwością i miłą obsługę.

Za wszelką pomoc DZIĘKUJEMY

Róża Olejniczak 500-174-577

Łucja Olejniczak 691-922-000

Inicjatywa szycia maseczek w ramach wolontariatu