Głosujemy do piątku na naszą szkołę w projekcie "Szkoła Małego Inżyniera"

Link bezpośredni do strony głosowania na naszą szkołę - https://www.szkolamalegoinzyniera.pl/szkola-podstawowa-im-ignacego-mielzynskiego-w-zespole-szkoly-podstawowej-i-przedszkola-w#

Nasza szkoła zgłosiła chęć udziału w projekcie "Szkoła Małego Inżyniera", którego główny celem jest promocja nauk ścisłych, a zwłaszcza robotyki, automatyki i podstaw programowania. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.szkolamalegoinzyniera.pl. Bardzo prosimy o głosowanie na naszą szkołę. Jedna osoba może oddać jeden głos dziennie. Aby oddać głos należy podać numer telefonu, na który system sam wyśle bezpłatnego sms'a z kodem. Otrzymany ciąg liter i cyfr należy wpisać w odpowiednie pole. To nic nie kosztuje.

Wspólnie możemy osiągnąć wiele. Prosimy o pomoc wszystkich: rodziców, uczniów, nauczycieli oraz każdego, kto dobrze życzy naszej szkole .

Akcja głosowania trwa od 26.11.2018r. do 07.12.2018r.

Plakat projektu

Głosujcie na nas!

05 grudnia 2018

Rada sołecka 2015-2019