Rada Sołecka w Chobienicach pragnie zaprosić wszystkie Panie na biesiadę z okazji Dnia Kobiet, która odbędzie się w sobotę, 2 marca 2019 r. Początek spotkania godzina 19.00, przygrywać będzie zespół A&M. Koszt dla Pań z Chobienic to: 20 zł, dla Panów: 40 zł.

Zapisy i wpłata u Pani Sołtys do dnia 18.02.2019 r. tel. 606 907 438

W razie wolnych miejsc, dla chętnych z poza Chobienic, zapisy po 18.02.2019 r. , a koszt dla Pań to: 40 zł, Panów: 60 zł.

Zapewniamy pyszne jedzonko, moc atrakcji i bardzo dużo dobrej zabawy.

Zapraszamy. Sołtys i Rada Sołecka.

Pokaż plakat.

03 marca 2019

Drugiego marca 2019 roku na sali w Chobienicach po raz kolejny zorganizowano biesiadę z okazji Dnia Kobiet. Panowie stanęli na wysokości zadania i bardzo wybornie przygotowali ten wieczór, który od lat cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Niespodzianką biesiady był występ Chobienickiej Grupy Kabaretowo-Tanecznej, a zespół A&M z Kąkolewa świetnie zabawiał do rana 150 osób. Muzyczna siedmiominutowa fotorelacja na profilu Serwis Informacyjny Sołectwa Chobienic w ciągu 24 godzin miała ponad 1400 wyświetleń, to dzięki wspaniałej zabawie wszystkich uczestników biesiady, którym serdecznie dziękujemy.

Całość zorganizowała Rada sołecka wraz z Panią sołtys Łucją Olejniczak.

Biesiada z okazji Dnia Kobiet 2019